top of page

Kim jestem? Sobą. Zawsze i przede wszystkim.
Dzieląc czas między projektowanie wnętrz, a prace złotnicze poszukuję równowagi pośród materii, barwy i kształtu. Dążę przy tym do tworzenia form funkcjonalnych, bez których dobry projekt nie ma dla mnie racji bytu.
Realizacja pasji w kilku obszarach pozwala mi zachować równowagę i świeżość spojrzenia, podchodzić do napotykanych wyzwań w sposób interdyscyplinarny.
Wnętrza tworzę od blisko dekady. Zdobywając w tym czasie wszechstronne doświadczenie, doszlifowałam autorską metodę pracy, w myśl której na pierwszym planie stawiam dogłębne zrozumienie potrzeb Klienta i szczery dialog. Dzięki niemu wiem, że nie ma jednej definicji piękna, a wnętrze doskonałe to takie, które odpowiada preferencjom jego użytkowników i stanowi odzwierciedlenie ich indywidualnych smaków.
Praca w warsztacie złotniczym pozwala mi urzeczywistniać wizje podczas całego procesu twórczego - od konceptu, aż po ostatnie szlify wykonawcze.
Chociaż daleka jestem od dzielenia świata na damski i męski, największym wyzwaniem i jednocześnie najżywszą inspiracją są dla mnie Kobiety. W swojej pracy staram się kreować formy odzwierciedlające ich siłę i wrażliwość.
Każda z moich prac jest pretekstem do dalszych poszukiwań i odkryć.
Nieustannie więc szukam i odkrywam.

  • Pinterest - Paulina Matosek Jewelry
  • Facebook - Paulina Matosek Jewelry
  • Instagram - Paulina Matosek Jewelry

Toruń, Polska

© 2018 by Paulina Matosek

bottom of page