Toruń, Polska

© 2018 by Paulina Matosek

  • Pinterest - Paulina Matosek Jewelry
  • Facebook - Paulina Matosek Jewelry
  • Instagram - Paulina Matosek Jewelry
 

O MARCE

Od blisko dekady oswajam wnętrza. Lata pracy pozwoliły mi odkryć jak wielką wartość ma cisza. Dając drugiej osobie przestrzeń do wypowiedzenia się, otrzymuję niepowtarzalną szansę poznania jej planów i (czasem nieuświadamianych) pragnień.

 

W swojej pracy balansuję między oczekiwaniami Inwestorów, a potencjałem wnętrza, starając się znaleźć rozwiązania dające użytkownikom komfort. Chociaż priorytetem jest dla mnie funkcjonalność, staram się w równej mierze dbać o efekt wizualny. Mimo, iż za mną już wiele projektów, nieustannie się uczę i poznaję nowe rozwiązania.

 

Eksperymentuję tam gdzie mogę sobie pozwolić na śmiałość, w innych przypadkach namawiam na sprawdzone rozwiązania.

Z natury jestem osobą emocjonalną. Dlatego każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, a każdy Klient najważniejszy. Wciąż poszukuję i pozwalam inspirować się miejscom, zdarzeniom i Ludziom.

 

USŁLUGI

WSPARCIE INWESTORSKIE
PODZIAŁ FUNKCJONALNY I INSTALACJE
KOLOR I STYL
MEBLE, SPRZĘTY, MATERIAŁY

Moja oferta?

 

Jest odpowiedzią na potrzeby Inwestorów.

Służę pomocą niezależnie od tego czy potrzebują kompleksowego wsparcia w całym przebiegu inwestycji, czy też jednorazowej konsultacji dotyczącej wybranego problemu. Każdy, z tworzonych przeze mnie projektów, jest inny tak jak unikalne są pragnienia i plany każdego z nas.

 

Zapraszam na niezobowiązującą kawę!

Opowiedz mi o swoich potrzebach i planach. Wspólnie określimy obszar, w którym będę mogła Ci pomóc oraz wybierzemy najwłaściwszą dla Ciebie metodę współpracy.

 

W czasie pierwszego, zawsze bezpłatnego spotkania, będziesz miał również okazję sprawdzić czy dobrze się rozumiemy oraz czy odpowiada Ci styl mojej pracy i osobowość. To przecież niezwykle ważne.

Serdecznie zapraszam! Poznajmy się!

DEKORACJA I HOME STAGING 
 

GALERIA

1/2
 

KONTAKT

Paulina Matosek 

DESIGN

Pracownia: ul. Moczyńskiego 13, Toruń

(Proszę o kontakt w celu uzgodnienia 

terminu spotkania).