Toruń, Polska

© 2018 by Paulina Matosek

  • Pinterest - Paulina Matosek Jewelry
  • Facebook - Paulina Matosek Jewelry
  • Instagram - Paulina Matosek Jewelry
 

Od blisko dekady oswajam wnętrza. Lata pracy pozwoliły mi odkryć jak wielką wartość ma cisza. Dając drugiej osobie przestrzeń do wypowiedzenia się, otrzymuję niepowtarzalną szansę poznania jej planów i (czasem nieuświadamianych) pragnień.

 

W swojej pracy balansuję między oczekiwaniami Inwestorów, a potencjałem wnętrza, starając się znaleźć rozwiązania dające użytkownikom komfort. Chociaż priorytetem jest dla mnie funkcjonalność, staram się w równej mierze dbać o efekt wizualny. Mimo, iż za mną już wiele projektów, nieustannie się uczę i poznaję nowe rozwiązania.

 

Eksperymentuję tam gdzie mogę sobie pozwolić na śmiałość, w innych przypadkach namawiam na sprawdzone rozwiązania.

Z natury jestem osobą emocjonalną. Dlatego każde zlecenie jest dla mnie wyjątkowe, a każdy Klient najważniejszy. Wciąż poszukuję i pozwalam inspirować się miejscom, zdarzeniom i Ludziom.

 
WSPARCIE INWESTORSKIE
PODZIAŁ FUNKCJONALNY I INSTALACJE
KOLOR I STYL
MEBLE, SPRZĘTY, MATERIAŁY

Moja oferta?

 

Jest odpowiedzią na potrzeby Inwestorów.

Służę pomocą niezależnie od tego czy potrzebują kompleksowego wsparcia w całym przebiegu inwestycji, czy też jednorazowej konsultacji dotyczącej wybranego problemu. Każdy, z tworzonych przeze mnie projektów, jest inny tak jak unikalne są pragnienia i plany każdego z nas.

 

Zapraszam na niezobowiązującą kawę!

Opowiedz mi o swoich potrzebach i planach. Wspólnie określimy obszar, w którym będę mogła Ci pomóc oraz wybierzemy najwłaściwszą dla Ciebie metodę współpracy.

 

W czasie pierwszego, zawsze bezpłatnego spotkania, będziesz miał również okazję sprawdzić czy dobrze się rozumiemy oraz czy odpowiada Ci styl mojej pracy i osobowość. To przecież niezwykle ważne.

Serdecznie zapraszam! Poznajmy się!

DEKORACJA I HOME STAGING 
 
 

Paulina Matosek 

DESIGN

Pracownia: ul. Moczyńskiego 13, Toruń

(Proszę o kontakt w celu uzgodnienia 

terminu spotkania).